fbpx

Avatud tööpakkumineTEHNOÜLEVAATAJA

PolvenAuto on autohoolduskompleks, mis teenindab kõiki automarke. Meil on autode varuosade kauplus, autoremonditöökoda, tehnoülevaatus, käsipesula ning uus autode kere- ja värvitöökoda.

Usaldusväärne tööandja

PolvenAuto kuulub Polven OÜ kontserni. Kontsernis on madalamad riskid, mis tagab Teile stabiilse töökoha!

Töötingimused

PolvenAuto töötingimused vastavad tööohutusnõuetele. Igale ametikohale on koostatud riskianalüüs ning seda täiendatakse igal aastal. Töövahendid, tehnika ja muud seadmed läbivad regulaarselt vastavad hooldused ja kontrollid. Kõik töötajad läbivad tervisekontrolli ning Igale töötajatele väljastatakse omad töövahendid, tööriided ja isikukaitsevahendid. Töötajatele on kasutamiseks riietusruumid, dušširuumid ja puhkeruumid koos köögitehnikaga. Lõunasöögi võib tellida kohapeale või kaasa võtta.

 

Töötasu

Meie töötajate töötasu on konkurentsivõimeline ning koosneb fikseeritud palgast ja tulemustasust. Lisaks sellele on võimalik täiendavalt saada preemiat ja lisatasu. Kõikidel töötajatel on võrdsed võimalused saavutada edu. Hindamiskriteeriumiteks on professionaalsus, oskused, kompetents, ja saavutatud tulemused. Kaks korda aastas viime läbi arenguvestluseid, ning selgitame välja töötajate koolitusvajadused ja arenguvõimalused.

Motivatsioonipaketid

Peale palga, kehtivad meie ettevõtte töömuudeks tähtpäevadeks, ametiauto kasutamise võimalus ja palju muud. Igal aastal korraldame suvepäevi, mida saab veeta kogu perega, samuti tähistame suure peoga jõulupühi ja etajatele, vastavalt ametikohale, ka erinevad motivatsiooni-pаketid, nagu töötajate soodustus autokaupadelt ja teenustelt, koolitused, kingitused sünnipäevaks ja ttevõtte sünnipäeva.

 

Milliseid töötajaid ootame?

Peamiselt otsime oma meeskonda autotehniku haridusega või automehaaniku töökogemusega aktiivseid inimesi, kellel on soov arendada ennast ja meie ettevõtet. Alati ootame oma meeskonda häid spetsialiste isegi kui meil sel hetkel vakantsi ei ole, võite saata oma andmed ning me võtame teiega ühendust, kui vastav ametikoht vabaneb.

Karjäär PolvenAutos

Mitmed meie töötajad on karjääri edendamise käigus saanud võimaluse arendada meie ettevõtet hoopis uues suunas, nii on tänu meie ettevõtlikele töötajatele realiseerunud projektid nagu automaatkäigukasti remont ja loomulikult meie uus kere- ja värvitöökoda.

Kontakt

Oma kandideerimisavalduse koos CV-ga saate saata e-postile marketing@polvenauto.ee

Lisainfot saate telefonil + 372 5583028

© Polvenauto