Hea klient. Info seoses kooronoviiruse levikuga. Me järgime soovitusi, mida jagab Terviseamet ja Vabariigi Valitsus koroonaviiruse leviku tõkestamiseks ning seoses hetkelise olukorraga on PolenAuto kasutusele võtnud järgnevad meetmed: 1. Meie esindus on varustatud desinfektsioonivahenditega, mis on saadaval nii meie klientidele kui ka töötajatele. 2. Nakkusohtlikel või nakkusele viitavate sümptomitega töötajatel ei ole lubatud tööle ilmuda. 3. Palume kõikidel klientidel, kes ei ole oma tervislikus seisundis täielikult kindel, võimalusel oma broneerimine edasi lükata. Oleme uue aja broneerimisel paindlikud ja vastutulelikud. 4. Väldime oma ruumides kehakontakti, mistõttu ei suru me ka kätt. Seame prioriteediks kõigi meie tervise. Me jälgime olukorda väga tähelepanelikult ning oleme vajadusel valmis rakendama rangemaid meetmeid.

PolvenAuto kinkekaart

10.0050.00

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

 Подарочная карта PolvenAuto.
Автомобиль -это еще один член семьи, его балуют и обслуживают. Уход требуется каждому автомобилю, независимо от возраста и подарочная карта одно из самых верных решений при выборе подарка для водителя.

?Подарочная карта- это возможность приобрести в нашем комплексе все от омывателя и мотоного масла до комплексного обслуживания автомобиля и техосмотра!
В наличии подарочные карты наминалом 10,20,30,50€

Kinkekaart ei ole vahetatav sularaha vastu

Kui valitud kauba hind on kõrgem kaardi väärtusest, saab puudujääva osa juurde maksta

Kui valitud kauba hind on madalam, ei saa ülejäävat summat tagasi

Kinkekaart kehtib kuni 6 kuud alates väljaandmisest

Lisainfo

Väärtus

10, 20, 30, 50

liisi-id

Tootekategooriad

© Polvenauto