Hea klient. Info seoses kooronoviiruse levikuga. Me järgime soovitusi, mida jagab Terviseamet ja Vabariigi Valitsus koroonaviiruse leviku tõkestamiseks ning seoses hetkelise olukorraga on PolenAuto kasutusele võtnud järgnevad meetmed: 1. Meie esindus on varustatud desinfektsioonivahenditega, mis on saadaval nii meie klientidele kui ka töötajatele. 2. Nakkusohtlikel või nakkusele viitavate sümptomitega töötajatel ei ole lubatud tööle ilmuda. 3. Palume kõikidel klientidel, kes ei ole oma tervislikus seisundis täielikult kindel, võimalusel oma broneerimine edasi lükata. Oleme uue aja broneerimisel paindlikud ja vastutulelikud. 4. Väldime oma ruumides kehakontakti, mistõttu ei suru me ka kätt. Seame prioriteediks kõigi meie tervise. Me jälgime olukorda väga tähelepanelikult ning oleme vajadusel valmis rakendama rangemaid meetmeid.

225/60 R18 Laufenn LK01

93.00

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 2256018LAUFLK01 Kategooriad: ,

Laufenn rehve toodab Hankook Tire. Laufenn autorehvid toodetakse Hankookile kuuluvates tehastes. Uus kaubamärk kehastab Hankooki pühendumust laiendada oma kohalolekut rahvusvahelisel autoturul.

Laufenn S FIT EQ (LK01) on esmaklassiline suvine UHP rehv, millel on asümmeetriline turvisemuster, mis on loodud ohutu liikumise tagamiseks kuival ja märjal teel. Seda iseloomustab suurepärane suuna stabiilsus, juhtimise lihtsus ja stabiilsus, sujuvus ja sõidumugavus, samuti tööperioodi kestus ja kütusekulu.

Lisainfo

Kõrgus

60

Laius

225

Raadius

R18

Tootja

Laufenn

Tüüp

Maastur

liisi-id

Tootekategooriad

© Polvenauto