Hea klient. Info seoses kooronoviiruse levikuga. Me järgime soovitusi, mida jagab Terviseamet ja Vabariigi Valitsus koroonaviiruse leviku tõkestamiseks ning seoses hetkelise olukorraga on PolenAuto kasutusele võtnud järgnevad meetmed: 1. Meie esindus on varustatud desinfektsioonivahenditega, mis on saadaval nii meie klientidele kui ka töötajatele. 2. Nakkusohtlikel või nakkusele viitavate sümptomitega töötajatel ei ole lubatud tööle ilmuda. 3. Palume kõikidel klientidel, kes ei ole oma tervislikus seisundis täielikult kindel, võimalusel oma broneerimine edasi lükata. Oleme uue aja broneerimisel paindlikud ja vastutulelikud. 4. Väldime oma ruumides kehakontakti, mistõttu ei suru me ka kätt. Seame prioriteediks kõigi meie tervise. Me jälgime olukorda väga tähelepanelikult ning oleme vajadusel valmis rakendama rangemaid meetmeid.

AINULT E-POES! 205/55 R16 Sunfull SF-888 94W XL

32.00

8 laos

Tootekood: 2055516SUNFULL Kategooriad: , ,

Sunfulli rehvid on odav rehv neile, kes hindavad mugavust ja ohutust maanteel. Tootja investeerib uute mudelite väljatöötamisse, võttes arvesse turu muutuvaid vajadusi. See on toodetud vastavalt rahvusvahelistele nõuetele ja kvaliteedistandarditele.

Suverehv Sunfull SF-888 on kohandatud keskmise ja täissuuruses autode võimsaimate versioonide dünaamilistele omadustele. Seda iseloomustab suur stabiilsus suurel kiirusel, madal kalduvus vesilennuks, mugav pehme ja madala müratasemega sõit.

Lisainfo

Kiirusindeks

W

Koormusindeks

94

Kõrgus

65

Laius

205

Raadius

R16

Tootja

Sunfull

Tüüp

Sõiduauto

liisi-id

Tootekategooriad

© Polvenauto