Hea klient. Info seoses kooronoviiruse levikuga. Me järgime soovitusi, mida jagab Terviseamet ja Vabariigi Valitsus koroonaviiruse leviku tõkestamiseks ning seoses hetkelise olukorraga on PolenAuto kasutusele võtnud järgnevad meetmed: 1. Meie esindus on varustatud desinfektsioonivahenditega, mis on saadaval nii meie klientidele kui ka töötajatele. 2. Nakkusohtlikel või nakkusele viitavate sümptomitega töötajatel ei ole lubatud tööle ilmuda. 3. Palume kõikidel klientidel, kes ei ole oma tervislikus seisundis täielikult kindel, võimalusel oma broneerimine edasi lükata. Oleme uue aja broneerimisel paindlikud ja vastutulelikud. 4. Väldime oma ruumides kehakontakti, mistõttu ei suru me ka kätt. Seame prioriteediks kõigi meie tervise. Me jälgime olukorda väga tähelepanelikult ning oleme vajadusel valmis rakendama rangemaid meetmeid.

Polvenauto OÜ kasutab sillatöödeks kaasaegset 3D sillastendi. Tänu arvutuste arvutitehnoloogiale ja skaneerimise infrapunatehnika kasutamisele osutus võimalikuks sellise täpsuse saavutamine “kalde-kokkujooksu” reguleerimisel, mis veel hiljaaegu oli teostamatu. 3D-modeleerimise põhimõtte kasutamine võimaldas otseselt mõõta mõnesid rataste suunanguid, millele varem võis üksnes loota.

Esisilla kontroll ja reguleerimine sõiduautol/kaubikul/maasturil 35 €
Esi- ja tagasilla kontroll ja reguleerimine sõiduautol/kaubikul/maasturil 42 €

Kõikidele teostatud töödele kehtib garantii.

Polvenauto kliendikaardiga remonditööde hinnasoodustus 5%.

* Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

Regulaarne sildade reguleerimine pikendab rehvide eluiga ja vähendab liigset kütusekulu. Sillad on soovitav reguleerida 6 kuu tagant või vähemalt 1 kord aastas.

© Polvenauto