fbpx

Küsi pakkumine

Webasto müük ja paigaldus

Webasto on auto mootori ja salongi eelsoojendi,mis kasutab kütmiseks auto kütusepaagist võetavat kütust.Webasto eelsoojendi kasutamine tagab ka -35 kraadise pakasega hea mootori käivitumise,jää vaba esiklaasi ja sooja autosalongi. Eelsoojendit saab kasutada ka sõiduajal ,et kiiresti saavutada mootori töö temperatuur.Kuna webasto soojendeid kasutatakse ka auto tootja-tehase poolt paigaldatuna,siis on tegemist turvalise ja ohutu seadmega.

Eelsoojendi valikul peaks jälgima kindlasti auto mootori ja salongi suurust ,et saavutada kiire soojenemine külmadeks talve hommikuteks.

Paigaldusaeg kuni 12 tundi.

Lisatulede müük ja paigaldus

Paigaldame sõidukitele täislahendusena lisa- ja töötulesid. Paigaldusel saame kasutada valmis paigalduskomplekte kui ka erilahendusena teie sõidukile tuled näiteks iluvõresse integreerida.

Täislahendus sisaldab ka elektritöid ning tule reguleerimist.

Saada päring ning lepime paigaldusaja kokku.

Kuni 31.12.2021 kõik lisatuled koos paigaldusega -15% soodsamalt!

Kärukonksu paigaldus

Statsionaarne veokonks

Peale eemaldatavate veokonksude toodetakse veel statsionaarseid, jäigalt auto külge kinnitatud veokonksusid. Nende põhieeliseks on märgatavalt odavam hind.

Eemaldatav veokonks

Kui teil on veokonksu aeg-ajalt vaja, kuid te ei taha, et see pidevalt teie auto tagumise põrkeraua alt välja paistab, on eemaldatav veokonks just see lahendus, mis teile sobib.
Seda tüüpi konks on mugav, vastupidav, lihtne kasutada ja kindlustab konksu lihtsa eemaldamise juures selle kõrge kvaliteedi säilimise.

Pööratav veokonks

Väljapööratav veokonks on uus tootearendus. See on kompaktne ja seda on lihtne kasutada. Konks on varustatud pöördmehhanismiga: kui seda ei kasutata, keeratakse ta lihtsalt põrkeraua alla ja ta muutub täiesti nähtamatuks.

Vali lisavarustus

*Auto reg.nr.

*Lisakirjeldus

*E-post

*Telefon

Pildid