fbpx

POLVEN kontserni sünnilugu

PolvenAuto on ainus Ida-Virumaa autohoolduskompleks, mis osutab autoomanikule kõiki autoga seotud teenuseid: varuosad, autohooldus ja remont, pesula, tehnoülevaatus. Tänasel päeval oleme kõige aktiivsemalt arenev ettevõtte selles valdkonnas, kuid see pole alati nii olnud, kunagi defitsiidi ajal, tarniti Valgevenest majoneesi, jahu ja … rehve. Nii sündis meie kontsern, millesse täna kuulub mitu ettevõtet PolvenFoods OÜ, PolvenAuto OÜ, Polven OÜ, Polven SIA.

1992 aastal polnud autorehve saada, mistõttu tarnisime neid naaberriikidest, hiljem hakkasime neid sisse ostma Saksamaalt. Rehvivahetust teostasime Jõhvis, Tartu mnt 2A asuvas väikeses ruumis.

Edu ja kiire majanduskasv aitas kaasa usaldusväärse äri kasvuks ning 1996. aastal ehitasime valmis Rehveksi hoone, aadressil Tartu mnt 30, kus oli varuosade kauplus ja neli autotõstukit. 01.06.2006.a kolisime juba praegusesse hoonesse Tartu mnt 30a, mis oli meie autokompleksi idee teostuse järgnevaks sammuks. Sinna oli planeeritud autovaruosade kauplus, autode remonditöökoda seitsme tõstukiga, autode käsipesula ja tehnoülevaatus. 2012. aastal avasime uue Kere Remondi Keskuse.

Oleme uhked selle üle, et suurim osa meie klientidest usaldab meile hoolde oma sõidukid juba 8 aastat ning vaatamata sellele, et autopark on peaaegu väljavahetunud, jäävad meie kliendid ikka meie klientideks, mis ongi meie töö parimaks hindeks ja näitajaks. Panustame töösse uute klientidega, et nad saaksid nagu püsikliendidki, aastaid hiljem küsimusele: „Kas olete meie püsiklient?“ vastata „ Jah, ma ei mäletagi mitu aastat, siis oli mul teine auto“.

© Polvenauto