fbpx

Liisi järelmaks suverehvidele – 0 kampaania

Intress kuni 3 kuud 0%

Osamaksed 3 kuu pärast

Lepingutasu 0€

Sissemakse 0€

Kas Sinu suverehvid on kevadhooajaks valmis? Suverehvid on lubatud 1. märtsist kuni 1. detsembrini, kuid kohustuslikud 1. maist kuni 15. oktoobrini. Märtsist ei ole talverehvid enam küll kohustuslikud, kuid talviste tee- ja ilmastikuolude esinemisel võib talverehve kasutada aprilli lõpuni. Soovitame kevadhooajaks valmis olla ja kontrollida üle, kas olemasolevad suverehvid on veel endiselt kasutuskõlblikud. Uuele hooajale on hea vastu minna uute ja turvaliste rehvidega. Kui Sa ei soovi korraga suurt väljaminekut teha, on Sul võimalus suverehvid soetada Liisi järelmaksuga.

Holm pank pakub Liisi järelmaksu kampaaniatingimustel – intress kuni 3 kuud 0%, lepingutasu 0 € ja sissemakse 0 €. Osamakseid saad tasuma hakata alles 3 kuu pärast.

E-poes tasumisel vali Liisi ID. Maksegraafikut saad soovi korral jooksvalt muuta.

Kaalu oma otsust põhjalikult ning tutvu lepingutingimustega. Kampaania kestab kuni 30.04.2021.


Kuidas tasuda kampaaniatingimustel Liisi järelmaksuga suverehvide eest?

  • Vali e-poes makseviisiks LIISI-ID
  • Esita järelmaksu taotlus e-poest või kohapeal
  • Vali lepingu pikkus ja tagasimakse kuupäev
  • Allkirjasta paberil või digitaalselt internetis

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 27,77% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba maksumus / krediidi summa 319 €, periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 19% laenusummalt aastas, maksete kogusumma 358,74 € ja tagasimaksete summa 358,74 €.


© Polvenauto