fbpx

Kindel rehvivahetus – suurematele ootustele .

Rehvivahetuse ajal seisavad autoomanikud sisuliselt kahe valiku ees: kas broneerida aeg ette või seista elavas järjekorras. Pikad järjekorrad ei too kahjuks rõõmu ühelegi osapoolele ja kui soovid, et rehvivahetus oleks kiire ja korralik- vaheta rehvid meie juures!

Broneeri aeg www.polvenauto.ee või helista +372 33 95 888.


14 aastat kogemust

Meil on kõik vajalikud töövahendid kõikide eritüüpi rehvide jaoks s.h. tühjenemiskindlate (RunFlat) rehvide vahetamiseks.

Siit leiate kvaliteente rehvivahetus suurema velje läbimõõduga ja madala profiiliga rehvidega.


Suured ootused- suured võimalused.

PolvenAuto hoolduskeskuses on 3 komplektset rehvivahetuse seaded, kaassaegsed töövahendid ja kogenud spetsialistid. Iga autoga tegeleb ainult üks meister ning vastutab osutatud teenuse kvaliteedi eest. Täisrehvivahetus kuni 18“ võtab pool tundi aega (suurema velje korral kuni 1 tund). Meie kliendialas on alati saadaval soe kohv või kakao ja huvitavad ajalehed.


Oleme keskonnasõbralikud.

Remondist tulnud vedelikud antakse üle ohtlike jäätmete käitlejatele. Akud ja rehvid suunatakse taaskasutusse. PolvenAuto paneb kõigi Eesti autoomanikele südamele astuda keskkonnasõbralik samm ning anda oma vanale akule või rehvidele võimalus uueks eluks.


Hoiustada või ära visata?

 

Hoiustada Ära visata
Ühtlane kulumine Rehv on ühelt küljelt rohkem kulunud
Mustri sügavus rohkem, kui 3-4mm-talverehvid Mustri sügavus vähem, kui 3mm-talverehvid
Mustri sügavus rohkem, kui 2mm-suverehvid Mustri sügavus vähem, kui 2mm-suverehvid
Pragusid puuduvad Pragusid rehvi külgedel
© Polvenauto