fbpx

 

Kas teadsite, et autokonditsioneeri hea töö nimel on vaja teostada selle diagnostikat vähemalt kord aastas?

 

Autokonditsioneerist rääkides võiks arvata, et see on hermeetiline ja kauakestev seade. Lõppude lõpuks toimivad külmikud aastakümneid, mille poolest erineb neist siis keerukate funktsioonidega autoseade? Erinevus nende kahe seadme vahel seisneb nende kasutusrežiimis. Igal aastal puutuvad autokonditsioneerid kokku suurte temperatuurimuutustega ja neid kasutatakse suurenenud õhusaaste ja -niiskuse tingimustes. Seetõttu polegi veider, et neidki on vaja regulaarselt diagnoosida ja remontida. Just see režiim võimaldab varases järgus tuvastada probleemsed kohad. Pisiprobleemi diagnoosimine ja kõrvaldamine on oluliselt odavam kui autokonditsioneeri täielik remont suurema rikkimineku tõttu.

 

Ilmingud, mis osutavad konditsioneeri diagnoosimise vajadusele:

  • konditsioneeri müra, millega kaasneb salongi jahutamistõhususe kahanemine.

  • ebameeldiv lõhn auto salongis. Loomulikult võib see tuleneda ka muudest riketest, kuid konditsioneeri aurusti tõrke korral tekib see kindlasti.

  • auto salongi pääseb samasugune kuum õhk kui on väljas. Rikke peamine põhjus võib seisneda saastumises, mis toob kaasa ebapiisava jahutuse. Seetõttu võib kliimakontroll aeg-ajalt ise välja lülituda.

  • vee ilmumine salongi ja iseloomulik lõhn. See tuleneb korrosioonist, mis on tingitud toru saastumisest ja ummistumisest, mille kaudu pääseb ligi niiskus.

  • õhukonditsioneeri tsükliline töö, kui külm õhk hoovab viivitustega

Üks meie erinevusi konkurentidest seisneb selles, et me läheneme konditsioneeride täitmisele kompleksselt. See tähendab, et me kontrollime hoolikalt autokonditsioneeri ja põhikomponentide toimivust seoses remondivajadusega. Autokonditsioneeri diagnoosimise kord on mõeldud selleks, et olla kindel, et konditsioneeri täitmine ei kahjusta teie autot.

 

Meie spetsialistidel on pikaajaline kogemus konditsioneeride täitmise ja remondi valdkonnas, samuti on neile teada kõigi levinumate automarkide konditsioneerisüsteemide eripärad, mis võimaldab kiiresti tuvastada nõrgad kohad ja kõrvaldada tõrked.

 

Polvenauto OÜ tagab oma klientidele mõistlikud teenusehinnad. Lisaks saate esimese tellitud remondiga tasuta kliendikaardi, mis pakub tulevikus 5% allahindlust, samuti võimalust tellida varuosi oma autole kaugrežiimis, nii telefoni kui ka taotluse vormi kaudu SIIN

 

Soovime teile mugavat sõitu konditsioneeri jahedate õhuvoolude all!

© Polvenauto