Rehvihotell |

Kaks korda aastas tekib enamikele autoomanikele, välja arvatud PolvenAuto klientidele, kolm probleemi. Kust soetada rehvid, kus neid vahetada ja mida teha eelmise hooaja rehvidega. Kui esimesele kahele küsimusele võib leida lahenduse üpris kiiresti, siis rehvide hoiustamise küsimust pole nii lihtne lahendada. Selle tulemusel küpsevad rehvid päikese käes rõdul, külmetavad keldris või „kostitavad“ sõpru garaažis.

Rehve tuleb hoiustada kuivas, soojas, õhutusega ruumis, otsese päikese alt kaitstult. Rehvide paigutusviis on samuti väga oluline.

Hoiustamise viisid

Velgedega rehvid

velgedega

Rehvid ilma velgedeta

velgedeta

Rehvide vahetamisel tuleb rehvid pesta ja ära märkida. See on vajalik selleks, et järgneval hooajal oleks võimalik neid õigesti paigaldada.

Õigest hoiustamisest sõltub rehvide kasutusaeg ning on vaja meeles pidada, et igal rehvil, olenemata läbisõidust, õigest rõhust ning seisukorrast on tootja garanteeritud rehvide kõlblikkuse aeg 5-6 aastat. Rehvide valmistamiskuupäevale tuleb pöörata tähelepanu juba rehvide ostmisel.

Rohkem infot rehvidest, hoiustamisest ning muudest olulistest asjadest saate meie autohoolduskompleksist aadressil Tartu mnt 30a, Jõhvi.

 

Hinnakiri
Rehvid velgedel 30 EUR/ pool aasta (hind sisaldab loputamine)
Rehvid velgedeta 22 EUR/ pool aasta